Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojiyi yakindan takip etmeye çalişan MHZ Makina, geliştirilmiş CNC ve Üniversal tezgah parkuru ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayişiyla Organize Sanayi Bölgesinde yeni imajiyla, hizmete devam etmektedir. MHZ MAKiNA, tekstil makinelerinin yedek parçalari, yay makineleri yedek parçalari, iş makineleri yedek parçalari, madenciler, mermerciler, otomotiv sektörü gibi sanayinin birçok dalinda en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

  • Sertifikalı Mekanik
  • Uygun Fiyatlar
  • 7/24 Kullanılabilirlik
  • Gizli Maliyet Yok
image
image

Vizyonumuz

Yüksek teknolojiyi takip ederek, devamlı gelişim bilinciyle ve aynı zamanda işimizde kaliteden ödün vermeden, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzde lider bir kuruluş olmayı hedefliyoruz. Yaptığımız kaliteli, başarılı imalatların yanında çevreye olan duyarlılığımız, yenilikçi bakış açımız ve yüksek Kalite, Üretim ve Tasarım tecrübemizle uluslararası rekabet gücünün arttırılmasına katkıda bulunarak bir dünya markası olmayı vizyonumuz olarak edindik.
image

Misyonumuz

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üretmek, ileri teknolojiyi kullanarak gelişmiş projeler oluşturup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kendimizi sürekli olarak geliştirip yenilikleri ve teknolojiyi takip etmektir. Kalite, üretim ve tasarım alanlarında uzun yıllar sonucu edinilmiş bilgi ve tecrübemiz ile yeniliğe ve gelişime açık olan teknik kadromuz sayesinde hedefimize ulaşmak ve üstlendiğimiz misyonu yerine getirmek inancındayız.
error: Alert: Content is protected !!